4 هزار نوآموز شادگانی سال جاری به مدرسه می روند

جواد جنامی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن جشن شکوفه ها ویژه کلاس اولی ها، اظهار کرد: کل نو آموزان پایه اول سال جاری چهار هزار و 480 نفر هستند که تاکنون سه هزار و 900 نفر به پایگاه سنجش الف و 400 نفر به پایگاه سیار مراجعه و غربالگری کامل و ثبت سناد شدند.

4 هزار نوآموز شادگانی سال جاری به مدرسه می روند

وی اضافه نمود: سال جاری بیش از چهار هزار در سال تحصیلی 98-97 دانش آموز کلاس اولی در شادگان به مدرسه می روند و نخستین روز رفتن به مدرسه را جشن می گیرند.

معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش شادگان، اول دبستان را از پایه های مهم و اساس تحصیل علم و دانش اعلام کرد و گفت: در این پایه نقش معلم بسیار مهم است زیرا می تواند با برقراری ارتباط صمیمی با دانش آموزان، انگیزه و روحیه آنان را در فراگیری علم و پیمودن مسیر کسب دانش ارتقا دهد.

وی با اشاره به برنامه های این معاونت برای بازگشایی مدارس گفت: ساماندهی معلمان، برگزاری کارگاه آموزشی توانمندسازی نیروی انسانی، پیگیری ثبت سناد دانش آموزان، سنجش نوآموزان، تهیه کتب درسی و نظارت بر ثبت نام از جمله این موارد است.

جنامی در سرانجام بیان کرد: جشن شکوفه ها سال جاری شنبه 31 شهریور ماه همزمان با سراسر کشور در دو جشن غنچه های نوآموزان پیش دبستانی و شکوفه های پایه اول در مدارس ابتدایی شادگان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "4 هزار نوآموز شادگانی سال جاری به مدرسه می روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 هزار نوآموز شادگانی سال جاری به مدرسه می روند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید