اخبار سیاسی

گرمابی: پیروزی در جنگ اقتصادی با ملت و مسئولان متحد قابل حصول است

نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: باید اختلافات سیاسی را در مقابل دشمنی که بسیار مصمم است تا ما را از نظر اقتصادی به زانو در بیاورد، کنار بگذاریم.

3 اردیبهشت 1398

فیسبوک 115 حساب کاربری مشکوک به رفتارهای غیرقانونی را مسدود کرد

مدیران بخش امنیتی فیسبوک می گویند ضروری است برای تامین امنیت این شبکه اجتماعی و کنترل رفتارهای غیرمسئولانه حساب های غیرقانونی را مسدود نمایند.

1 فروردین 1398

پس لرزه های زلزله کرمانشاه

حکومت باید به این اشخاص یاری کند تا در این موارد مشارکت موثرتری داشته باشند و سرمایه اجتماعی را بازسازی و تقویت کند نه آن که مانع از حضور انسانی آنان در این اتفاقات گردد. چنین سیاستی در دنیا نوبر است.

26 بهمن 1397

جمعیت روستایی شهرستان مرند به 30 درصد کاهش پیدا نموده است

به گزارش خبرنگاران، علی امیری راد بخشدار مرکزی مرند، ظهر امروز در جلسه دهیاران شهرستان مرند که به مناسبت روز ملی روستا با حضور فرماندار ویژه مرند برگزار گردید، با بیان اینکه نگاه دولت تدبیر و امید به روستاها ویژه است، گفت: باید در جهت توسعه روستا حرکت...

21 بهمن 1397

نشست هم اندیشی مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی و فعالان حوزه گردشگری استان برگزار گردید

نشست هم اندیشی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی با دفاتر خدمات مسافرتی، سازمان های مردم نهاد و راهنمایان گردشگری برگزار گردید.

14 بهمن 1397

ورود علوم فضایی به کتب درسی مقاطع متوسطه اول و دوم

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان از ورود علوم فضایی به کتب درسی مقاطع متوسطه اول و دوم اطلاع داد.

9 بهمن 1397

برطرف مشکل پرداخت معوقات فرهنگیان، به زودی ، مشق شب دانش آموزان کمتر و کیفی می گردد

وزیر آموزش و پرورش در خصوص تخلفات احتمالی نام نویسی در مدارس گفت: با بازرسی های به موقع تاکنون نسبت به گذشته تخلف ها کمتر گردیده و گزارش های مردمی نیز کاهش یافته است و سعی می گردد که این مشکل به صفر نزدیک گردد.

6 آبان 1397

طرحهای اشتغال زایی زنان روستایی تا 300 میلیون تومان ضمانت می شود

به گزارش خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه اولین همایش نقش تعاونی های دهیاری در توسعه روستایی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جمعیت روستایی کشور نسبت به سرشماری سال 90 کاهش یافته است، اظهار کرد: متاسفانه نسبت به ایجاد اشتغال مولد در روستاها کمتر...

24 مرداد 1397